Tarybos posėdis

tarybos posėdis

Sausio 25 dieną, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko LSVBA Tarybos posėdis. Posėdyje dalyvavo ir informaciją apie planuojamą partnerystę su asociacija numatomame vykdyti projekte, skatinančiame skaitmeninių įgūdžių gerinimą bei mokymus pristatė „Lango į ateitį“ vadovė Loreta Križinauskienė. Ji taip pat pristatė kovo 19-25 dienomis vyksiančią ALL DIGITAL Week.
Kita viešnia, Kultūros ministerijos vyr. specialistė Gražina Lamanauskienė, pristatė aktualijas svarstomas Kultūros ministerijoje. Viena svarbiausių – lėšų knygoms įsigyti paskirstymas bibliotekoms.
Posėdyje buvo svarstyta apie bibliotekų Metų nominacijų konkursą, tolesnes bendradarbiavimo su Ukrainos bibliotekų asociacija perspektyvos, dalyvavimas Ukrainos III tarptautiniame jaunųjų bibliotekininkų forume. Asociacija mezga naujus ryšius su Graikijos bibliotekų asociacija. Taryba tarėsi dėl vizitų į Graikijos bibliotekas galimybių. Aptarti savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo bei kiti organizaciniai klausimai.