Bendradarbiavimas su biblioteka atveria vidinio pasaulio duris

Skaitymas gali keisti ne tik požiūrį, nuostatas, stengiantis panašėti į mylimus herojus, praturtinti žodyną, bet ir padeda geriau suvokti save, aplinkinius. Tai – tik keletas skaitymo teikiamų naudų, kurių reikšmė kiekvienam skaitančiajam nenuginčijama.

Balandžio 16 d. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įstaigos vadovė Daiva Kirtiklienė ir Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria įsipareigojo organizuoti nuteistiesiems galimybę naudotis Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Lankytojų aptarnavimo centro paslaugomis.

Visai neseniai Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, atstovaujama direktorės Vilijos Gilienės ir Marijampolės pataisos namai, atstovaujami vadovo Regimanto Kavaliausko, taip pat sudarė bendradarbiavimo sutartį. Šalys įsipareigojo bendradarbiauti, rengiant ir organizuojant Marijampolės pataisos namų nuteistiesiems galimybę naudotis Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriaus ir Kybartų filialo (knygų išdavimo į namus) paslaugomis.

Tikime, jog skaitymas gali būti mažas, bet svarus žingsnis besikeičiančio gyvenimo link.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos irVilkaviškio viešosios bibliotekos informacija