Džiaugiamės viešųjų bibliotekų sėkme

Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje, už atsidavimą jai kasdieniu prasmingu darbu įteikė valstybinius apdovanojimus žmonėms, vertiems didžiausio pagerbimo. Labai džiugu, kad tarp pagerbtųjų buvo ir dvi mūsų asociacijos narės – Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorė Birutė Karčauskienė ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos direktorė Daiva Kirtiklienė. Jos apdovanotos Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Apdovanojamuosius valstybės vadovas Gitanas Nausėda pasveikino tardamas: „Nuoširdžios padėkos žodį siunčiu visiems, kurie negailėdami laiko ir jėgų dirba, siekdami mūsų šalies ir jos žmonių gerovės. Jūs esate pagrindiniai valstybės pamatų kūrėjai, kuriais visi pagrįstai galime didžiuotis. Leiskite mums sekti Jūsų pavyzdžiu“.

Taip pat šiais metais Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka įvertinta svarbiausiu tarptautiniu bibliotekų apdovanojimu – tarptautinio fondo Elektroninė informacija bibliotekoms EIFL viešųjų bibliotekų inovacijų apdovanojimu ir 1500 JAV dolerių prizu už šeimos skaitmeninių veiklų centrų kūrimo idėją ir jos įgyvendinimo programą.

Bibliotekininkų bendruomenė nuoširdžiai džiaugiasi ir sveikina Birutę Karčauskienę, Daivą Kirtiklienę ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kolektyvą.

LSVBA taryba