Nurašomų spaudinių aukcionas – Klaipėdos Imanulio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose

Gruodžio 5-10 dienomisKlaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose vyksta tradicinis, skaitytojų pamėgtas nurašomų bibliotekos spaudinių aukcionas.

Lietuvoje populiarėjant tvariam gyvenimo būdui, Klaipėdos Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia ne tik įvairiems daiktams, bet ir senoms knygoms suteikti „antrą gyvenimą“. Prieš atiduodant į makulatūros perdirbimą, dar kartą siūlome skaitytojams pavartyti senus leidinius ir atrasti skaitymo džiaugsmą. Šiemet nurašymui atrinktų spaudinių aukcione galima rinktis iš kelių tūkstančių knygų bei periodikos leidinių įvairiomis temomis. Už minimalias kainas galima įsigyti grožinės, dalykinės ir mokslinės literatūros knygų, žurnalų, vaikiškų knygelių. Kviečiame gyventojus pasinaudoti šia unikalia galimybe, ir galbūt Jūsų namų bibliotekoje atsiras seniai laukta knyga?

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos – vienintelės Lietuvoje – organizuojamas leidinių aukcionas kasmet sulaukia ne tik Klaipėdos, bet ir nacionalinės žiniasklaidos dėmesio. „Bibliotekininkams labai reikia ryšio bei atviro dialogo su skaitytojais, o šis knygų aukcionas ir yra atvira ataskaita mūsų bendruomenei“, – sako bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė.

Mums rūpi knygos likimas!